کنکور

 

کنکور میتونه سرنوشت شما روعوض کنه؟ آخه خیلی ها میگن که آزمون سراسری همه‌ ی زندگی نیست!

اگه شما هم جزء این دسته هستین باید بگم که: بله، حرفتون کاملا درسته! کنکور همه زندگی نیست؛ ولی میتونه مسیر رسیدن به موفقیتتون رو هموارتر کنه. فقط یه خواهشی ازتون دارم، برای تنبلی هاتون دنبال بهانه نگردید! اکثر دوستانی که حوصله ی درس خوندن ندارن میگن:«حالا کنکور که همه چیز نیست، کلی آدم هستن که ترک تحصیل کردن و موفق شدن!». اگر واقعا اینطور فکر میکنید پیشنهاد میکنم سریعتر ترک تحصیل کنید بعدم شرکت مایکروسافتتون رو افتتاح کنید.

 

به عنوان کسی که همه این چیزارو تجربه کرده بهتون پیشنهاد میکنم اصلا روی استثناء حساب باز نکنید! احتمالش صفر نیست. اما یه چیزی حدود 1 به چند صد میلیونه!  بگذریم.

به تعداد آدم های کنکوری راه هست برای رسیدن به موفقیت در کنکور!

سال کنکور یکی از مهم ترین سال های زندگیتونه و هرکسی این راهو به سبک و شیوه خودش طی میکنه. شاید باورتون نشه ولی حتی رتبه های تک رقمی هم سبک درس خوندنشون مثل هم نیست! اینکه روزی 20 ساعت درس بخونی دلیل نمیشه رتبه خوبی بیاری، همچنین اگه روزی 7 ساعت هم میخونی دلیل نمیشه رتبت بد بشه!

برنامه ریزی، نقشه راه در آزمون سراسری

درسته که هرکسی باید به شیوه خودش پیش بره و درس بخونه ولی رسیدن به موفقیت در آزمون سراسری مستلزم اینه که شیوه مطالعه و درس خوندن خودش رو توی یه چارچوب منطقی بیاره. کاملا باید بدونه که میخواد چیکارکنه و قراره مثلا دوماه آینده رو کجا باشه، چقدر در راه رسیدن به هدفش پیشرفت کرده باشه و نمیتونه همینطوری بدون برنامه هرطور که دلش میخواد درس بخونه!

اما این چارچوب درست و منطقی برای درس خوندن چی هست؟ از کجا باید مطمئن باشم که با توجه به شرایط من چه برنامه ای میتونه برای من کمک کننده باشه؟

 

آپلود عکس

 

برنامه انحصاری کنکور!

خب برنامه ریزی، یه سری اصول و قواعد روتینی داره که اتفاقا زیاد هم سخت نیستن اما شخصی سازی کردن  موثر این اصول برای هر فرد، کار آسونی نیست.

اگر شما خودتون می تونین برای خودتون برنامه ریزی تحصیلی کنین و با روش ها و موارد قابل توجه در برنامه های تحصیلی آشنایی دارین، باید بگم که این خیلی عالیه و همه ما براتون آرزوی موفقیت می کنیم اما اگه توی سال کنکور تازه می خواین شروع به آزمون وخطا درباره نحوه درس خوندن و برنامه ریزی بکنین، بهتره که بدونین اصلا زمان مناسبی رو انتخاب نکردین!!! می تونین اینکارو به افرادی که طی چندین سال با پیچ و خم این راه آشنا هستند بسپرین و یک مسیر مطمئن رو انتخاب کنین تا راحت تر پیش برید و اینطوری یه قسمت بزرگی از فشار سال کنکور از روی دوشتون برداشته بشه.

 

 

برای دریافت برنامه ریزی کنکور و ارتباط با مشاورین مکعب، کلیک کنید!

  

 

 

 

 


تغییرات اساسی کنکور1401

تغییرات اساسی کنکور1401

در این ویدئو، توضیحاتی درباره تغییرات آزمون سراسری، به ویژه کنکور1401 توسط سرمشاور مکعب، جناب مهن

از چه زمانی برای کنکور شروع کنیم؟

از چه زمانی برای کنکور شروع کنیم؟

اگر شما بخواین برای یه سفر برنامه ریزی کنین، اولین فاکتور مهمی که تعیین کننده است، مقصد 

در تابستان برای کنکور از چه درس هایی شروع کنیم؟

در تابستان برای کنکور از چه درس هایی شروع کنیم؟

اگر به تازگی امتحانات نهایی یازدهم رو تموم کردین و الان حتما این سوال براتون پیش اومده که چه برنا

برای کنکور چقدر درس بخونیم؟

برای کنکور چقدر درس بخونیم؟

  خیلی اوقات توی تبلیغات مختلف دیدیم که میگن با یه ماه درس خوندن، پزشکی بیار یا از رتبه ه